OK

 ایده ال دکور وارد کننده و نماینده پخش کاغذ دیواری های کره ای و پارکت با تیم طراحی حرفه ای، با استفاده از ایده های نو در چیدمان و طراحی داخلی، با کمترین هزینه محیطی ارام و دلنشین برای شما خلق می نماید.

چگونگی استفاده از پارکت تیره در دکوراسیون داخلی 


پارکت لمینیت های تیره انتخابی بی نهایت شیک و جذاب برای دکوراسیون هستند.آنها وقار و شکوهی بی نظیر به جلوه ی دکوراسیون می بخشند. اما اگر همین پارکت لمینیت های تیره و شیک با رنگ ها و مبلمان نادرستی همراه و همنشین شوند، باعث خلق فضایی تیره، تاریک و سنگین می شوند که به هیچ عنوان نمی توان در آن احساس راحتی کرد. اگر تمایل دارید چگونگی استفاده از پارکت لمینیت تیره در دکوراسیون داخلی و نحوه ی فائق آمدن بر این چالش را بدانید و به نتیجه ای ایده آل و مطلوب برسید، در مطلب پیش رو با تیم طراحی ایده آل دکور همراه باشید.
دیوارهای سفید و مبلمان چوبی روشن: یکی از ایده هایی که در صورت وجود پارکت تیره در محیط، از سنگین شدن احساس و جلوه ی موجود جلوگیری می کند.انتخاب رنگی روشن برای دیوارها و همچنین انتخاب یک روکش روشن برای مبلمان چوبی است. در این صورت کف تیره فضا، جلوه ی شیک و موقر خود را به زیبایی ارائه می دهد، بدون آنکه سبب سنگینی یا تاریکی محیط گردد

پارکت                              پارکت                        

ایده آل دکور، نماینده ی پخش انواع  لمینیت و کاغذ دیواری کره ای                                                   ایده آل دکور، نماینده ی پخش انواع لمینیت و کاغذ دیواری کره ای                      

هماهنگ سازی پایه های چوبی مبلمان با کف تیره: برای داشتن جلوه ی متعادل و زیبا در فضایی با کف تیره، همیشه به کنتراست نیاز داریم. پس مبلمان را طوری انتخاب کنید که پایه های چوبی آنها هم رنگ یا دارای رنگی نزدیک به پارکت یا لمینیت کف باشد. در این صورت هماهنگی و انسجام قدرتمندی در دکوراسیون ایجاد می شود و بر جلوه ی دکوراسیون می افزاید. حال اگر برای دیوارها نیز رنگی روشن انتخاب کنید دیگر نباید نگران تیرگی و سنگینی فضای خانه باشید.

                           پارکت                                      پارکت

                               ایده آل دکور، نماینده ی پخش انواع لمینیت و کاغذ دیواری کره ای                                                  ایده آل دکور، نماینده ی پخش انواع لمینیت و کاغذ دیواری کره ای                                  

اگر کف فعلی خانه شما تیره است و می خواهید بدون تعویض آن محیطی متعادل و دور از احساس تنگی و خفگی داشته باشید، دیوارها را به رنگ آبی ملایم و ابزارهای گچبری و فریم در و پنجره را به رنگ سفید انتخاب کنید. برای پوشش پنجره ها از شیدهای جنس بامبو با رنگ روشن استفاده کنید و قالیچه ای متشکل از رنگ های ملایم و آرام، روی کفپوش تیره بگسترانید.با این اقدامات نه تنها وجود پارکت لمینیت تیره در فضا دیگر یک مشکل بزرگ نیست، بلکه بستر مناسبی برای حصول دلبازی و جذابیت هم محسوب می شود.

رنگی زنده برای دیوار، گلیم و پارکت تیره: این سه عنصر کنار هم، محیطی گرم و سرشار از احساس ایجاد می کنند. رنگی زنده اما نه چندان تند بر دیوار، گلیمی طرح دار و زیبا که کمابیش از همان رنگ دیوار برخوردار است؛ در محیطی با کفپوش چوبی تیره به اتفاق هم فضایی زیبا و خوشایند خلق می کنند. این یکی از بهترین ایده ها برای دکوراسیون مکانی است که کفپوش تیره دارد.


                                                                               پارکت

                                                                                                       ایده آل دکور، نماینده ی پخش انواع پارکت و کاغذ ذدیواری کره ای

کفپوش تیره در آشپزخانه: وجود کف تیره در آشپزخانه می تواند بسیار جذاب باشد البته به شرط رعایت یک سری نکات جانبی در کار. بهترین ایده جهت به کارگیری کف تیره در آشپزخانه، همراه کردن آن با کابینت و دیوارهای سفید، کانتر مرمرین و شیرآلات و اکسسوری های برنزی است. چنین آشپزخانه ای بی نهایت متعادل و چشم نواز خواهد بود.

قالیچه روشن و کفپوش تیره: انتخاب رنگی تیره و خاص مانند طوسی- بژ برای دیوارهای محیطی که پارکت لمینیت آن رنگی تیره مانند نوک مدادی سیر دارد، انتخابی مناسب و منحصر به فرد است. در چنین حالتی برای ایجاد تعادل در احساس و جلوه ی فضا بهترین کار این است که از قالیچه ای با رنگ بسیار روشن روی کفپوش تیره استفاده کنید.
   
                      پارکت                                پارکت  

                                 ایده آل دکور، نماینده ی پخش انواع لمینیت و کاغذ دیواری کره ای                                                    ایده آل دکور، نماینده ی پخش انواع لمینیت و کاغذ دیواری کره ای                                  

دیوار روشن، قالیچه و پارکت تیره: قالیچه ای با طرح و رنگ تیره بر روی پارکت لمینیت تیره، گرچه تا حد زیادی بر جذبه و شکوه محیط می افزاید اما نظرها را به سمت خود جلب نمی کند. اگر می خواهید تمام این تیرگی ها، شیک و زیباتر جلوه کرده و منجر به خفگی و تاریکی فضا هم نشوند؛ باید دیوارها و سقف را با سفید رنگ آمیزی کنید. ضمنا چنین ایده ای را می توان با استفاده از چاشنی هایی به رنگ ارغوانی یا آبی روشن در قالب تعدادی اکسسوری، تکمیل و منحصر به فرد ساخت.


Copyright © 2019 idealdecor.ir Allright Reserved Powered By AzaranWeb