OK

 ایده ال دکور وارد کننده و نماینده پخش کاغذ دیواری های کره ای و پارکت با تیم طراحی حرفه ای، با استفاده از ایده های نو در چیدمان و طراحی داخلی، با کمترین هزینه محیطی ارام و دلنشین برای شما خلق می نماید.

 پوستر های المانی کمار  Komar

پوسترهای دیواری کومار ساخت کشور آلمان و از محبوب ترین برندهای پوستر محسوب می شوند.این پوسترها از جنس گلاسه یک رو مات و قابل شستشو می باشند. 
این پوسترها در چهار نوع مختلف عرضه می شوند. یک پنل یا یک تکه، دو پنل یا دو تکه، چهار پنل یا چهار تکه و در نهایت هشت پنل یا هشت تکه که از همه بزرگتر است.
گروه طراحی ایده آل دکور با بیش از ده سال تجربه در زمینه ی دکوراسیون داخلی،استفاده از این پوسترها را بر اساس طرح آنها قابل استفاده در فضاهای اداری، مسکونی و... دانسته و به شما پیشنهاد می کند. به عنوان مثال تصاویر منظره و طبیعت بیشتر مناسب برای فضاهای ورودی منازل و نشیمن های خانوادگی است و بالعکس آن تصاویر سیمای شهری و المان های زندگی مدرن بیشتر مناسب برای فضاهای اداری یا اتاق های خواب گروه سنی جوان و نوجوان است. البته نکته قابل اهمیت در انتخاب پوستر سلیقه ی شخصی و فردی، شرایط متراژ دیوار و همچنین میزان ارتباط روحی است که فرد یا افراد استفاده کننده با آن تصویر برقرار می کنند.
Copyright © 2019 idealdecor.ir Allright Reserved Powered By AzaranWeb